امارات کامپیوتر با بیش از 5 سال تجربه در زمینه تامین و فروش تجهیزات کامپیوتر و گیمینگ، توانسته خود را به‌عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی فعال در این حوزه معرفی کند.

امـــــــــــــــــــــــارات
کـــــامپــــــیـــوتر

01

امارات کامپیوتر

محصولات به‌ روز، تضمین اصالت کالا و قیمت منصفانه؛ سه اصلی که باید از ما توقع داشته باشید.

داستان شکل‌گیری ما

داستان
شکل‌گیری ما

خرید از هر فروشگاهی علی‌الخصوص اگر اینترنتی باشد، با نگرانی‌هایی برای خریداران همراه است. تقلبی بودن کالا، خرید با قیمت بالا، عدم کارایی مورد انتظار، نبود خدمات پس از فروش و … همگی از مواردی هستند که ممکن است در هر خریدی با آن روبه‌رو شویم.

خرید از هر فروشگاهی علی‌الخصوص اگر اینترنتی باشد، با نگرانی‌هایی برای خریداران همراه است. تقلبی بودن کالا، خرید با قیمت بالا، عدم کارایی مورد انتظار، نبود خدمات پس از فروش و … همگی از مواردی هستند که ممکن است در هر خریدی با آن روبه‌رو شویم.

حالا اگر این خرید مربوط به محصولات دیجیتالی و کامپیوتری شود، نگرانی‌ها دوچندان خواهد شد. زیرا اگر یکی از قطعات درون محصول دیجیتال، به هر نحوی دچار مشکل شود یا با نیاز ما تطابق نداشته باشد، کل عملکرد را دچار اختلال خواهد کرد.

داستان شکل‌گیری فروشگاه امارات کامپیوتر دقیقا از همین نقطه شروع شد. جایی که ما تصمیم گرفتیم با تامین محصولات اصلی از تامین‌کنندگان معتبر و در کنار آن ارائه اطلاعات شفاف به مخاطب، شکاف موجود یعنی نرسیدن خریدار به کالای دلخواه را برطرف کنیم. استفاده از افراد متخصص در همه‌ی زمینه‌ها و تکیه به تجربه چندین ساله، افق روشنی را برای رسیدن به این هدف پیش روی ما قرار داده است.

مطابق خواسته‌های شما

هر آنچه را که برای تجهیز کامپیوتر خود نیاز دارید، در فروشگاه امارات کامپیوتر پیدا خواهید کرد.

02

03

قطعات اورجینال

اورجینال بودن، اولین اصلی است که برای تامین هر قطعه، مورد توجه ما قرار دارد.

واردات مستقیم

واردات از تولیدکننده یا تامین‌کنندگان اصلی، کلید تحقق اصول مدنظر ما یعنی اورجینال بودن، به‌روز بودن و داشتن قیمت مناسب است. به همین دلیل، شناسایی واردکنندگان اصلی تجهیزات کامپیوتری و همکاری با آن‌ها از اولین گام‌هایی بود که در این مسیر برداشتیم. 

در حال حاضر می‌توانیم ادعا کنیم که با تشکیل یک زنجیره تامین کارآمد و شفاف توانستیم واسطه‌های اضافی را حذف کرده و به‌صورت مستقیم از کشور مبدا موردنظر به تامین محصولات خود اقدام کنیم. حذف واسطه‌ها باعث تسریع فرآیند واردات شده و از بالا رفتن غیرمنطقی قیمت محصولات نیز جلوگیری می‌کند. همچنین، این واردات مستقیم و سرعت بیشتر روند آن، دسترسی سریع‌تر عموم مردم به تکنولوژی‌های جدید‌تر را هم در پی خواهد داشت.

تکنولوژی‌های روز دنیا!

با خرید از امارات کامپیوتر، تجهیزاتی ساخته شده با تکنولوژی روز دنیا را تجربه کنید.

04

راه های ارتباطی با
امارات کامپیوتر

برای ارتباط با فروشگاه اینترنتی امارات کامپیوتر و دریافت مشاوره از کارشناسان ما، کافیست به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

همچنین می‌توانید با دنبال کردن شبکه‌های اجتماعی ما، از آخرین خبرها مطلع شوید.